| Căpșuuu a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am descoperit ca de fapt am pe fata un neg si nu o punga de grasime cum credeam. Ce as putea sa fac cu el fiidca e foarte inestetic. Mi-a frica sa merg la doctor sa-mi faca cu laserul pentru ca va ramane o cicatrice urata.

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Si eu am avut un neg marisor si am scapat de el in felul urmator:dadeam cu rostopasca(de fapt cu zeama aia galbena) de la bunica mea din gradina, il usca cate un pic apoi eu indepartam si tot asa pana am scapat de ei. Poti da si cu tinctura de propolis, il poate usca, e foarte buna.

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Daca o sa iti faca la doctor cu laserul nu cred ca va ramane cicatrice.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Exista in farmacii niste solutii [ex. crema de galbenele] rogo pe mama ta sa se duca si sa ceara o crema pentru negi...acolo ii va da ce iti trebuie tiewinking bafta

| Ana a răspuns:

Incearca sa dai cu rostopasca pe neg, o sa-ti treaca pana la urma, eu asa am scapat d unul.

| bondbond a răspuns:

Poti sa cauti sa te dai cu lanta aia lostopasca intra aici si afli mai multe
Cel mai adevarat site aici poti gasi tot ceia ce te intereseaza

https://sites.google.com/site/ardeleanuionutcom/home