| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt complexat de faptul ca am nasul mare din profil. Cand vad in jurul meu oameni cu nasul micut,finut ma simt nasol. Stiu ca ar trebui sa ne multumim asa cum suntem dar ma simt cam nasol sa vad atata lume cu nasul ok. Si am multi prieteni care parintii sau rudele lor nu au un nas prea frumos si totusi copii lor au un nas mic. In schimb, eu am nasul mare..il mostenesc de la mama si nu inteleg cum unii au nasul mic desi au parinti cu nasul mare.

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu aspectul contează ci caracterul! Fi tu însăți si nu te îngrijora de părerea celorlalti happy Nu incerca sa te complexezi pentru ceva ce ai mostenit! Nu e vina ta! Asta e, încearcă sa treci peste îți va fi mai ușor happy

| Eduard619 a răspuns:

Si eu am multiple defecte de care nu sunt mandru...cel mai bine este sa nu arati ca esti complexat pentru ca acest lucri ii va determina pe ceilalti sa te ia in rashappy

| Coquina5 a răspuns:

Eh,stii ce se zice de aia cu nasul mare...

gadi gadi.

il mostenesti de la mama ta? inseamna ca si ea are penisul mare.

| trisha88 a răspuns:

Si eu am nasul mare, l-am mostenit de la tata, dar m-a convins o verisoara ca daca m-as opera s-ar putea sa arat mai rau cu nasul mic pentru ca toata fizionomia fetei e in concordanta cu nasul, am vazut si la artisti cum arata.

| DuckDogger a răspuns:

Iar eu am urechile mari. M-am simtit si eu complexat, si uneori ma mai simt(rar), dar, nu este nicio problema. Cine te place, te place asa cum esti. big grin
Nu te mai gandi la asta, oamenii te vad cum TU vrei sa te vezi.

| Eusebiu2000 a răspuns:

Si care e intrebarea?