| aaa10 a întrebat:

Mai baieti, voi chiar daca sunteti baieti purtati sau ati purta rochie? Care o mai purtat rochie si cum este?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am purtat. Aveam vreo 4 ani. Băteam, de fapt mă jucam cu el, un mâț. Si era în șură un cazan unde fierbeau rufe puse la spălat, alte vremuri. Am răsturnat cazanul peste mine. Rochia de copil avea mâneci cu elastic. Când au scos rochia de pe mine a ieșit cu tot cu piele fiartă. Așa că știu cum este să fii bărbat și să porți rochie.

| Iote a răspuns (pentru sadrian46):

Am ras cu lacrimi!

| FreddieM a răspuns:

Nimeni nu-ti poate explica pana nu incerci senzatia pe propria piele. Succes

| Cosmin7373 a răspuns:

Eu sunt baiat am 18 ani si cand ma machiez si port o rochita ma simt genial, dar fac asta in secret.