| ZarzarăCruduță a întrebat:

Cum va purtați când sunteți beți?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt intr o betie continua de 10 luni, cum ma imbat? prin lipsa somnului

| Drimmero a răspuns:

Ori imi iau mare K.O de dorm ore bune, in cazuri rare cand beau foarte mult in seara aia, ori rad mult si am privirea aia de betiv si ma distrez mult mai bine decat as face-o treaz pentru ca nu mai am nicio rusine fata de lumea prezenta, mai ales daca majoritatea sunt beti si ei, dar mai sunt si momente cand mi se taie filmul si stau linistit pe un scaun ceva, mi se taie toata energia.

| LoveSleep a răspuns:

Ma intreb constant de ce abia ma tin pe picioare cand din punct de vedere mental sunt exact la fel ca si cum eram inainte sa beau.

| Sofer a răspuns:

Calm. Amețit și fericit.

| LPCTSTR a răspuns:

Am reusit sa ma-nbat pe la 16 ani cu un cidru si-o bere la doza rolling on the floor n-a fost misto deloc, daca aveam nevoie sa ma simt gripat, ma duceam dracului si lingeam balustradele... barem experimentam (din nou) cum e sa fii un *adevarat* supravietuitor rolling on the floor

| JicaContra a răspuns (pentru gabicoo):

TARE, EXACT asa fac si eu la bautura
dar la mine e cu p0rn, nu cu urlete de la distantawinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Normal? Cred laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu m-am imbatat niciodata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu consum alcool, decât foarte foarte rar, dar acum câţiva ani am băut repede un pahar mare de vin roşu de casă şi în câteva minute mi s-a făcut somn şi m-am culcat. big grin

| Bruno92 a răspuns:

Beau foarte rar ..asa ca nu imi amintesc cum e sa fi beat. Daca te refugiezi in bautura sau droguri esti deja un caz pierdut

| Cksihja a răspuns:

Uită-te la Marea Mahmureală dacă ești curios.

| ValentinGabi a răspuns:

Mă simt mai vesel si mai puternic pot spunehappy

| asuari a răspuns:

Nu știu, nu am experimentat încă acesta stare))

| Paul0007 a răspuns:

Eu beau si fumez mai mereu din pricina singuratatii happy ma comport normal as spune! am mai avut niste experiente neplacute cand am vomit odata dar atunci am intrecut masura

| GeorgeD132 a răspuns:

Nu mai stiu a doua zii nu imi mai aduc aminte nimic eu cred ca ma comport agresiv
Dar prietenii imi spun ca am adormit prea de vreme.