| bonhiboana a întrebat:

Maine am banchetu. Vreau sa incalt o pereche de sandale fff decupate.Trebuie sa iau ciorapi lycra sau nu? Cum e decent?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am auzit ca exista niste sosetute din dres ffff decupate care se pot lua cu pantofi fara sa se vada! Iti recomand ciorapii cu adeziv! Eu am optat pentru asa ceva la majorat! La inceput eram sceptica, dar nu se simt deloc pe picior. Parca eram dezbracata. laughing Oricat ati zice ca nu se vad pe sub rochie, sa stiti ca in poze tot apar. Mai bate un vant, mai stai in pozitie anume pentru poze si tot se vad. Eu mi-am luat ciorapi albi si au dat ft bine in poze. Puteti sa va luati o pereche ca sa vedeti cum va simtiti, de proba. Eu ma felicit pentru alegerea facuta. Spor la pregatiri!

| cretzufinish a răspuns:

Depinde foarte mult si de restul imbracamintei si apoi de tipul sandalei. Daca rochia/fusta/pantalonul nu merge fara ciorapi, iei ciorapi. La pantaloni merge si fara, dar la rochie de ex e mult mai necesar un dres.

| N0 nAmE a răspuns:

Si eu am banchetul pe 4 mai si cu asta ma confrunt si eu...ma gandesc ca ar trebui ciorapi, mai ales la mine lycra si mai stramti pentru a-miu strage piciorul pentru a-mi fi bune sandalele...
dar ar fi fain si fara ciorapi pentru a se vedea pedichira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi in locul tau, nu mi-as mai lua ciorapi lycra. Mi-ar fi cald. Nu trebuie sa fie neaparat lycra.