| Iama a întrebat:

Maine vreau sa ma imbrac cu o rochita si o geaca scurta insa nu stiu cu ce sa ma incalt: cu tenisi sau cu balerini? Si daca ma incalt cu tenisi sa imi iau sosete sau ciorapi?

Răspuns Câştigător
| xoxolove96 a răspuns:

Si eu am adoptat aceasta tinuta. Daca vrei sa pari mai eleganta poti alege balerini, insa dca vrei sa ai un look mai rebel eu recomand tenisi. Depinde si de textura jachetei si de aerul pe care il confera in combinatie cu rochita. Eu as alege tenisi la care nu as mai adauga sosete sau dres. Sper sa iti foloseasca sfatul meu si sa fai alegerea potrivita happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tocurile ce au?

| Iama explică (pentru CristiDinBucuresti):

Merg la scoala, apoi la gradina botanica..Nu imi arde de tocuri.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Iama):

Aha, ce vîrstă ai?

| Iama explică (pentru CristiDinBucuresti):

Aproape 16

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Iama):

Ok, mersi.

| Andreea45632 a răspuns:

Pai daca geaca e de blug iar rochia nu are flori sau alte chestii de copii poti lua adidasii fara sosete sau ciorapi.