| Sabìŋaaa a întrebat:

Maine e festivitatea de sf de an si am o rochita draguta. Vreau sa ma incalt cu niste cizme de vara, albe si rochita e gri spre maro. Dar mi se pare ca e cam scurta. Ciorapi, culoarea piciorului nu am cum sa imi iau acum, asa ca am de ales intre colanti si piciorul gol laughing). Ce credeti? :-s

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Piciorul gol o sa fie si sexihappy

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mai bine piciorul gol parerea mea.Asta daca nu ai bubite de la epilare, iritatii, zgarieturi si altele pe picioare caci va arata urat.

| dedfgv a răspuns:

Piciorul gol ca ciarapi p vremea asta nu prea mai merg

| YoAnNa a răspuns:

Depinde si ce varsta ai... Daca esti la scoala i-ati colanti. Daca esti la liceu farawinking

| pwp a răspuns:

Picior gol clar!