| anonim_4396 a întrebat:

Miercuri (maine) am un fel de petrecere la scoala, nu cine stie ce, de Craciun. Am stabilit in ce ma imbrac dar nu stiu cum imi fac parul, nu o coafura, vreau sa il prind cumva... pana acum l-am avut ori liber, ori prins in coada ori cateodata impletit. Deci... are cineva niste idei?

P. S. daca ajuta in vreun fel o sa ma imbrac intr-o pulover lung... de fapt o rochie, pe gat si o sa am la gat o chestie mai mare, neagra, cu o funda si mai multe lanturi si cizme.

2 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Poti sa l prinzi intr o coada sus, si apoi sa carliontezi coada!
http://www.karena.ro/......muritoare/
uite cum are nikole kidman!

si urmatoarea coafura e draguta, o coronita simpla neagra!

| istoleyourcandy a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Asta mi se pare potrivita si draguta.