| ClassyAndSassy a întrebat:

Maine e ora de sport. Vreau sa fiu mai cool imbracata.Nu radeti de mine,doar ajutati-ma,va rog!
Nu stiu cum sa ma imbrac,ce culori sa folosesc,dati-mi va rog si sfaturi, iar daca puteti si poze...
Funda!
Urgent!

Răspuns Câştigător
| yynuta a răspuns:

Maine si eu am sport si ma voi imbraca in urmatorul mod, imi iau colanti negri, un maieu roz si un hanorac foarte scurt asemenea unui bolerou doar ca are gluga, ugg pentru ca oricum ne descaltam. bafta

2 răspunsuri:
| duuh a răspuns:

Ma, la ora de sport stiam ca trebuie sa-ti iei un trening. Nu pare atat de greu, nu?

| EdwardTeach a răspuns:

Roz, ca toate "păpuşelele" din România *throws up*. De ce vrei să pari mai "cool"? Duci lipsă de atenţie? îmbracă-te cu ce-ţi place şi ignoră parerea altor persoane.