| Ioana128373i a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! crying Maine voi fi domnisoara de onoare si nu stiu cu ce sa ma imbrac (avand in vedere ca e cam frig). Va rog dati-mi niste sugestii. E URGENT. Am cautat pe internet poze care sa ma inspire cu ce sa ma imbrac maine dar nu prea am gasit ceea ce vroiam.

2 răspunsuri:
| yoaddy85 a răspuns:

Chiloti cu blana

| Ioana128373i explică (pentru yoaddy85):

phbbbbt Iti bati joc de mine cumva? Nu trebuia sa te deranjezi sa raspunzi. Nu era nevoie sa-mi raspunzi. phbbbbt Oricum o sa sterg intrebarea asta. rolling on the floor