| anonim_4396 a întrebat:

Maine ma voi tunde coama(prin parti cu 1 si coama cu 3)iar in partea dreapta imi scriu langa ureche K1 si imi fac o linie mai micuta. Apoi vreau sa imi fac suvite blonde pe coama dar nu prea multe,mai mult in mijlocul capului intr-o linie deoarece imi fac "freza" creata de obicei.Ce imi recomandati sa folosesc la suvite? Decolorant sau vopsea? Mentionez ca suvitele mi le face sora mea, a mai vopsit pana acum si stie cum e.Dar vreau sa stiu ce imi recomandati vopsea sau decolorant? Ea mi-a recomandat decolorant pentru ca imi iese 100% sigur blond,in schimb cu vopsea nu imi iese fix acea culoare care o vreau, in schimb e prima oara cand imi fac si s-ar putea sa nu imi iese bine.

Răspuns Câştigător
| annamariaannamaria a răspuns:

Buna, eu iti recomand decolorant pentru ca o sa iti iasa 100% blond in schimb daca folosesti vopsea s-ar putea sa te trezesti cu o culoare nedorita.