| TomaTamaraTania a întrebat:

Make-up. Care sunt pensulele de maciaj cele mai bune din ce se gaseste in Romania si care sunt cele mai noi iesite (ce marca, ce tip de pensula adica pentru fond de ten, blush, etc.)? Merci!

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

In mod normal, firmele care au produse de machiaj profesional au si instrumentele necesare, care in mod firesc ar trebui sa fie cele mai bune.
Asta inseamna ca le vei gasi printre marcile de prestigiu in materie de make-up.

| gazza01 a răspuns:

Fiecare pensula are intrebintzarea ei. Nu cred ca, conteaza firma, trebuie sa fie facute din par natural!

| TomaTamaraTania explică (pentru gazza01):

Pensulele nu sunt o noutate pentru mine. As fi vrut raspunsuri de genul: pensula MAC 105 este foarte buna. Sau "Dior a lansat o noua gama de pensule anul acesta si sunt foarte bune". Vreau raspunsuri concrete despre produsele pe care le-ati incercat si va plac. Eu sunt in Italia si stiu ce e aici. In Romania n-am mai fost de multi ani.
Merci oricum!

| biancaalexandra005 a răspuns:

Real Tehniques sau pensulele Sigma happy