| ladygaga_9914 a întrebat:

De unde pot cumpara o pensula speciala pentru fond de ten? la librarie se gaseste? [ am vazut ca la librarii mai sunt si produse de make-up]
si cam cat ar costa una?

2 răspunsuri:
| happy_7964 a răspuns:

Ia de la un magazin cu produse cosmetice sau poti comada pe internet. Pretul depinde foarte mult de calitate. Poti sa gasesti si pana in 10 lei si poti gasi si pana in 50. Depinde cat esti dispusa sa cheltui.

| Oxanna a răspuns:

Pai, la librarie CLAR NU! adica nu prea cred, si pretul variaza mult inre 7-50-55 de RON, depinde de calitate si de posibilitatile talehappy dar oricum, ti-as recomanda una pe la 20-25 de RON, nici din aia de unica folosinta, dar nici de experti, doar daca nu ai salon de infrumusetarebig grin fundiii?