| Anca5 a întrebat:

Mama mea are 46 de ani și încă poarta tanga si mi se pare ca atrage anumite priviri...ce părere aveți?

41 răspunsuri:
| Anca5 explică (pentru darrio2007):

Inteleg sunt si eu copil, dar mândru ca o vor si alții?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

Mandru ca ai o mama sexi. Si tu te vei uita dupa femei, cand vei fi adult. Si acele femei poate au si ele copii.
Ar trebui sa isi faca si ei griji ca si tine? Hai sa incheiem subiectul, ca diferenta de varsta si gandirea dintre noi, este prea mare.

| Anca5 explică (pentru darrio2007):

Nu știu ce sa zic.îl închidem. dar dacă o vrăjește vreunul?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca5):

Spune-i asta lui taica-tu, sa vezi ce parere are.
Se pare ca esti mai gelos decat el.

| Adry05 a răspuns:

E normal să porți chiloți de genu, mai bine decât să ți se vadă chiloți de ăia băbești prin pantaloni sau fuste ble

| Anca5 explică (pentru Adry05):

Asa zici la varsta ei?

| Adry05 a răspuns (pentru Anca5):

Linia aia de chiloți de babe e oribilă văzută prin pantaloni la orice vârstă, lasă femeia în pace lol nu văd de ce te-ar interesa oricum ce chiloți poartă maică-ta și s-o faci de rahat pe un site public

| Anca5 explică (pentru Adry05):

De ce s-a o fac de rahat? ce am zis?

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Nu vad nicio problema aici. Si nu te baga (prea mult) in viata ei. Nu uita ca sunteti 2 persoane aparte, ea nu iti apartine doar tie!

| Anca5 explică (pentru Petre_Ilinca_1998):

Nu am înțeles, cui m ai aparține?

| Razvandinica26 a răspuns:

Buna. Si mama poarta tanga. Arata foarte bine la 53 de ani ai sai. Cateodata ma ia de brat in public, arata bine, nu mai zic nimic... poate unii ma judecati?