| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre femeile care poartă lenjerie 'tanga'?
Doar mie mi se pare că nu se respectă deloc?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parca zici ca sant prostituate din anii 80 alea cu tanga laughing atat timp cat nu se vad chilotii prin pantaloni semitransparenti sau sa fie trasi pana in burta nu mi se pare ceva iesit din comun.

| RAY a răspuns:

De ce trebuie sa judecam pe alti?

| flixbuster a răspuns:

Care-i bre' problema matale cu toalele muieresti? Iti face careva in ciuda ca-ti flutura dotarile pe la nas si nu poti pune mana? Te uiti la pidza precum cainele la friptura si nu poti manca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o parere buna despre mine, pe care mi-o mențin laughing
Ce ar trebui sa poarte ca sa se "respecte"?

| chuckmanson a răspuns:

Mie mi se pare că te bagi în treburile altora fără să fie nevoie!

| venividivici2017 a răspuns:

Nici pro, nici contra.Depinde de cine ii poarta daca se simte confortabil, depinde de momentul ales, de tinuta la care ii asorteaza.

| DorelExpertu a răspuns:

Femeile care se repsecta ce lenjerie ar trebui sa poarte in opinia ta?

| anonim_4396 explică (pentru DorelExpertu):

Nimic

| DorelExpertu a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Bine punctat

| Henrypericolpublic a răspuns:

WTF ce intrebare?
Stiu ca acesti chiloti nu fac bine la sanatate deoarece...nu mai tin minte. Nu e prea ok sa porti din astia si nu mi se par prea grozavi dar fiecare ce vrea.

| Nyarlathotep a răspuns:

Parerea mea ar fi ca n-ar trebui sa poarte nimic pe dedesubt. Asta e parerea mea umila. La cat mai multe fete fara nimic pe dedesubt rolling on the floor

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns:

Esti ceva fenomenal cu intrebarile astea! laughing

| dfk123r a răspuns:

Deci o pereche de chiloti poate spune atat de multe despre tine? Si de unde iti poti da seama ca o femeie poarta tanga? Ii ridici fusta pe strada? Unora li se par incomozi, altora chiar din contra. Fiecare isi cheltuie banii pe orice doreste.

| dfk123r a răspuns:

Este indicat sa porti chiloti din bumbac pentru ca permite pielii sa respire. Chilotii tanga sunt dintr-un material sintetic si pot cauza diferite infectii, iar acea ata mai poate provoca hemoroizi. De asta nu sunt sanatosi.

| dfk123r a răspuns:

E strict vorba despre sanatate, nu e nimic moral.

| AT_Marya_1998 a răspuns:

Nu neaparat ca nu se respecta ideea cum pote sa reziste cu ei frate e urât rău?