| Anca5 a întrebat:

Am auzit de multe ori spunându-se că o femeie serioasă/cuminte, nu poarta tanga? Voi ce părere aveți?

25 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai hai s-o gandim logic; care-i mesajul pe care-l transmiti cand apari la plaja in cooru' gol? ...pentru ca avand doar o ata care iti trece printre buci, esti practic in cooru' gol. Nu ca un slip clasic ar acoperi mult mai mult, dar e totusi o diferenta.winking

| Anca5 explică (pentru wildthing):

Nu ziceam la plajă, ci în viata de zi cu zi și pentru plajă sunt multe modele de slipi, tanga nu îndeamnă numai ata.

| wildthing a răspuns (pentru Anca5):

Pai in viata de zi cu zi nu are nici o relevanta ce porti tu pe sub pantaloni, pentru ca doar tu vezi...si eventual iubitul, daca ai, in fata caruia oricum se presupune ca te dezbraci si in cooru' gol.

| Anca5 explică (pentru wildthing):

Si la plaja ce are dacă porți și tu un costum mai decoltat, adică semitanga.

| wildthing a răspuns (pentru Anca5):

Tu ai intrebat ce parere avem, iar cand ai primit un raspuns care nu corespunde conceptiilor tale, incepi sa protestezi cumva...sa intrebi "ce are". E treaba fiecareia ce poarta, nu vine nimeni sa-ti impuna o anume tinuta.

| Anca5 explică (pentru wildthing):

Pai spune mi în opinia ta ce are? De ce nu ti place? Asta vreau sa știu

| wildthing a răspuns (pentru Anca5):

Nu se pune problema ca nu-mi place...pentru ca atunci cand vad cooru' unei femei frumoase, imi vine apa in gura de pofta de a-l gusta, dar cu cat e mai dezgolit, cu atat mai mult pare ca femeia respectiva e dispusa la aventura, la "casual sex". Satisfacuta de raspuns?

| Anca5 explică (pentru wildthing):

Da. Mulțumesc!

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părere. Fetele bune merg în rai. Fetele rele merg unde vor.

| Eireann a răspuns:

Prin natura jobului meu trebuie sa ma schimb foarte des in vestiare. Eu sunt mai pudica de felul meu si prefer sa port ceva cu acoperire mai mare dar niciodata nu judec colegele dupa ce chiloti poarta. Si nu cred ca e important, fiecare poarta ce ii place, ce ii pare comod, ce arata bine.

| Anca5 explică (pentru Eireann):

Si majoritatea poarta tanga, nu?

| Eireann a răspuns (pentru Anca5):

Nu stau sa ma uit la ce chiloti are fiecare dar sunt si cu tanga, si de toate felurile. Port si eu tanga din cand in cand ( mai ales daca port ceva mulat si nu vreau sa se vada dungi inestetice) dar nu cand trebuie sa ma schimb de fata cu alte persoane dar asta e fix alegerea mea si nu ma deranjeaza daca altele poarta tanga.

| Anca5 explică (pentru Eireann):

Pai și când porți ceva mulat cum te schimbi atunci și dacă nu te deranjează, ce vârstă ai?

| Eireann a răspuns (pentru Anca5):

Daca ma schimb in vestiar inseamna ca sunt la munca deci de obicei nu ma imbrac mulat cand merg la munca. Oricum nu trebuie sa imi mai fac griji in privinta asta fiindca de cateva luni ma deplasez aproape tot timpul intre-un scaun cu rotile. Am aproape 30 de ani.

| Anca5 explică (pentru Eireann):

Multă sănătate! Sper să te faci bine! Dumnezeu să fie cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuminți pana se stinge lumina laughing

| Cheo0S a răspuns:

E numai un semn ca ar fi facut sex deja, acum depinde ce intelegi prin cuminte.

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Nu este adevărat. Nu contează seriozitatea sau cumințenia. Tanga poate purta orice fată/femeie căreia îi place sau se simte bine purtând așa ceva. Mai ales că nu îi vede nimeni în pantaloni sau sub fustă. Multe nu portă nimic, deci în păsărica goală, vara pe sub rochițe sau fuste.

| Anca5 explică (pentru Willis):

Nasol sa nu poți nimic

| Anca5 explică (pentru Willis):

Si nici vârsta nu contează pana cât porti, nu?

| Willis a răspuns (pentru Anca5):

Păi normal că nu. Acum, că îi stă bine sau nu, asta e partea a doua.

| elennax a răspuns:

Cui ii pasa? Si asa ai pantaloni peste.

| Fatadezahaaar a răspuns:

O fata nu este caracterizata ca fiind serioasă dupa tipul de chiloți pe care l poarta. De obicei, personal, daca port blugi stramti sau colanti, port tanga fiindca nu se vede dunga aia de la chiloti normali, si asta sugerez tuturor fetelor, fiindca e inestetic.