| Bishop a întrebat:

Mama mea are parul scurt (cand zic scurt ma refer ca la surferul din avatarul meu) si vrea sa il lase lung. Daca foloseste ulei de ricin, cat ii creste in 5 luni?

11 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Maxim 10 cm

| EUSIATIT a răspuns:

Nu stiu exact dar e f bine daca foloseste uleiul de ricin in regenereaza in acelasi timp

| alexandra_3253 a răspuns:

Aproximativ 15-20 cm...

| Lola_5953 a răspuns:

Nu stiu... vreo 6-7 cm. ori cum. nu creste 15. 20 de cm

| Gexu a răspuns:

Fiecarei persoane ii creste parul in mod diferit. Unora mai greu altora mai usor. Daca se da si cu ulei de racin v-a creste si m`ai repede dar nu exagerat de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, eu si o colega ne-am dat cu cu ricin, mie mi-a crescut 30cm si ei doar 5 asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr'un an, fara ulei de ricin, normal, parul creste doar 12 cm! Nu cred ca o sa creasca mai mult de 10 daca foloseste uleiul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In urma unei decolorari mi-am pierdut parul(acum avandu-l de doar 1 cm); asa ca sunt cam in aceeasi barca cu mama ta. Eu folosesc de 1 luna ulei de ricin si multe alte masti dar nu pot spune ca am vazut pina acum vreo schimbre. Am gasit insa pe net un articol despre un ulei "miraculos"care accelereaza cresterea parului mai mult si mai repede decat normal.Acesta se numeste NARA Hair Oil-dar treb.comandat in afara. Eu una nu mi l-am permis-daca mama ta poate......SUCCES! si poate stie cineva daca se gaseste si aici in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In urma unei decolorari mi-am pierdut parul(acum avandu-l de doar 1 cm); asa ca sunt cam in aceeasi barca cu mama ta. Eu folosesc de 1 luna ulei de ricin si multe alte masti dar nu pot spune ca am vazut pina acum vreo schimbre. Am gasit insa pe net un articol despre un ulei "miraculos"care accelereaza cresterea parului mai mult si mai repede decat normal.Acesta se numeste NARA Hair Oil-dar treb.comandat in afara. Eu una nu mi l-am permis-daca mama ta poate......SUCCES! si poate stie cineva daca se gaseste si aici in Romania.

| denisa_2911 a răspuns:

Pai si eu am folosit cam 10 cmhappy.15...depinde si de partongue. dar e foarte bun uleiul de ricinhappy. pup

| antooo08 a răspuns:

10-15-20 cm depinde de structura parului big grin.