| Iriiiii a întrebat:

Masca de par cumparata este la fel de eficienta ca cea facuta in casa? Eu nu prea am timp sa-mi fac una acasa si ma gandeam ca as putea cumpara una.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mikasa a răspuns:

Nu poti spune ca aceea de la magazin nu e eficienta chiar deloc, dar aia facuta in casa e mai buna; mai ales pentru ca stii ce pui in ea si de cat timp ai facut-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar nu ai timp poti cumpara una!
Este foarte buna, nu iti fa grijihappy
iti recomand mastile Kallos: cea PLACENTA nu miroase foarte bine insa trateaza foarte foarte bine parul, cea latte miroase demential insa nu face asa bine la par cum face PLACENTA! le gasesti in magazine la preturi super mici (12 lei! si este mare 800 mlhappy
Dar totusi cumpara care iti place, eu doar ti-am recomandat!happy

| TraficDeViSe a răspuns:

Masca de par facuta in casa e mai buna decat cea cumparata.

| denisa336472 a răspuns:

Cea mai buna este cea pe care o prepari tu acasa.Nu iti ia foarte mult timp, pierzi in jur de 20 min pana o prepari si te dai cu ea si inca o ora pana te speli. Dupa parerea mea pana gasesti ceva din comert care sa fie intr-adevar natural si bun vei avea mult timp de cautari.