| Larisaaaa a întrebat:

Masca sau balsam de par? Care este mai buna pentru par uscat si deteriorat?

8 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu folosesc balsam si sunt multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balsamul de par este un produs care iti descurca parul, in schimb masca de par il hraneste si-l ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele.
DEpinde cum le foloseşti.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Depinde cat de uscat e parul tau, daca e foarte uscat si sarmos foloseste masca

| ABCD122 a răspuns:

Balsam.

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Eu folosesc masca. daca nu ai timp si ce iti trebuie pentru o masca naturala, iti recomand J. F. Lazartigue, masca cu ulei esentialde portocala.http://goo.gl/InJ4Xh

| SorayaYG a răspuns:

Buna,eu una folosesc masca,deoarece e mai hidratanta decat un balsam. Daca nu vrei sa dai mult pe una, iti recomand mastile kallos, sunt ridicol de ieftine dar isi fac treaba la fel ca si celelalte masti. Unde mai pui si ca se gasesc peste tot.
Eu una imi elimin surplusul de apa din par vu un prosop, aplic masca, o las in par 15-20 min ( al meu e destul de uscat) apoi o clatesc foarte bine si asta e. Pe varfuri mai folosesc si un ulei de par, doar asa reusesc sa-l fac sa arate decent.

| Anndra14 a răspuns:

Uleiul de masline extravirgin face minuni sincera sa fiu. Eu folosesc placa in fiecare zii dar nu am problema de cand am inceput sa folosesc acest ulei.
Btw. poti citii pe net mai multe despre el