| Bijuterii1 a întrebat:

Merg acesti cercei de revelion: http://www.ibijuterii.ro/......stria.html cu o rochie eleganta albastru electric? Ce alti cercei de pe ibijuterii ar mai merge la aceasta rochie?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt foarte frumoși, da, îi poți purta!
Distracție plăcută la cumpăna dintre ani.
Pa, pa.

| Bijuterii1 explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc!
Distractie placuta si La multi ani tuturor! happy

| Areea995 a răspuns:

Da, merg. Pentru ca sunt albastri. Orice cercei albastri ar merge happy

| Pisicuta07 a răspuns:

Merg...dar la o rochie fara alte zorzoane. Sunt destul de finuti.

| Craftygirl27 a răspuns:

Nu merg... ca nu au picioare!happy
Glumesc... sunt foarte draguti la o rochie simpla... nu stiu daca rochia ta nu mai are si alte briz-brizuri.
Happy New Year!

| Creatza23 a răspuns:

Sunt foarte eleganti, merg doar la o rochita foarte eleganta si ceva pantofi cu platforma