| devil2279 a întrebat:

Pentru fete! dar si baieti: Cum vi se pare lantisorul asta, ca cadou pentru iubita care face 18 ani? http://www.ibijuterii.ro/......stria.html apropo, vine cu tot cu o cutie sau simplu si trebuie sa cumpar cutie separat? fghfhgf

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cumperi dintr-un magazin, sa vezi bine cum arata. Sincer, eu nu cred ca e din aur alb. Ca aspect arata bine.
Comandat de pe net nu stiu daca iti da cutie. Eu de cate ori mi-am cumparat din magazin, de fiecare data am primit. Daca totusi vrei sa comanzi de pe net, poti sa suni si sa intrebi de cutie.

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns (pentru devil2279):

Atunci incearca asa.

| Wøodenpints a răspuns:

La fel de original ca filmele lu' Sergiu Nicolăescu.
La fel de calitativ ca emisiunea lu' Măruță.
Bravo, ai imaginație.

| RenataIoana a răspuns:

Este minutat! Este ceva special pentru. o fata :*
La multi ani! (pentru. ea)

Răspuns utilizator avertizat