| katomika14 a întrebat:

Merg la spectacolul de patinaj din 11 aprilie si nu am nici cea mai vaga idee cum sa ma imbrac. Nu am mai fost niciodata si banuiesc ca va fi destul de frig. Va rog sa ma ajutati cei care stiti si care ati mai fost.

Răspuns Câştigător
| car3less a răspuns:

Am fost si eu anul trecut la patinaj. parca in martie... nu mai tin minte sigur. dar nu a fost foarte frig. poti sa te imbraci normal happy

3 răspunsuri:
| Fury a răspuns:

Eu merg in fiecare weekend la patinoar si imi iau o maleta, un tricou, un hanorac si niste blugi cu ciorapi din aia lungi pe debesubt. Succes si distractie placuta.

| Fury a răspuns:

Am uitat sa precizez ca patinoarul la care merg eu este acoperit si acolo este aceeasi temperatura si vara si iarna(temperatura destul de scazuta dar nu foarte) daca este in aer liber ia-ti un tricou pe dedesubt sau un maiou si ar trebui sa fie in regula

| meNa_9645 a răspuns:

Nu e foarte frighee hee te poti imbraca obisnuithappy