| Manole_Elena_1988 a întrebat:

Am si eu o mare problema! Maine trebuie sa merg la o verisoara la turta,dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Aveti vreo idee?
Afara e cam frig,dar nu foarte, caldut.
P.S.

Răspuns Câştigător
| MihaDeea a răspuns:

Buna poti sa-ti iei niste pantaloni mai stramti pe picior o bluza si un palton sau o geaca mai frumoasa sau ceva care sa se asorteze. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi îmbracă-te un pic mai grosuţ.
Pantalonaşi mai groşi, o bluziţă mai groasă acolo, palton sau gecuţă mai groasă.
Te pup!

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Nu stim ce ai tu in sifonier...deci sincer nu prea avem cum sa te ajutam.

| daniela1997 a răspuns:

Buna poti sa te imbraci cu un tricou si ceva pe deasupra jos pantaloni simpli... FUNDA?