| 1Q a întrebat:

Cum vine balul bobobcilor adica cei care nu participa stau spectatori si dupa ce se termina spectacolul merg acasa sau cum ca nu inteleg, eu is spectator da nu stiu ce os afie acolo si cu ce sa am imbrac, ma ajutati?

2 răspunsuri:
| CloseToYou a răspuns:

Si eu voi fi spectator la Balul Bobocilor.In,,calitatea" asta nu ai prea multe de facut,stai,privesti competitia care va fi probabil foarte amuzanta, iar apoi va fi o petrecere, va veni un cantaret/trupa/DJ.Nu trebuie' sa-ti iei neaparat rochie, pantofi cu toc si de alea, lasa-i pe participanti sa-si faca griji in privinta lor.Eu ma voi imbraca cu blugi negri,botine,si o bluza faina de tot,cu un pic de decolteubatting eyelashes.In primul rand trebuie sa iti alegi haine in care sa poti sa te distrezi, sa dansezi, dar care sa arate binewinking.

| dya333 a răspuns:

Am mai auzit intrebarea asta si repet orice ar fi la balul bobocilor trebuie sa fii imbracat elegant. Dupa bal va fi petrecere in club daca vrei ramai daca nu poti sa pleci acasa aici depinde de tinehappy