| Anxx a întrebat:

Merge sa asortez niste cizme gri lungi cu o gecuta de blanita leopard :-s ( aurie )?

9 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Daaabig grin chiar s-ar potrivi destul de bine:d

| thevampirediariesfever a răspuns:

Ar arata putin cheap geaca aceea aurie cu blanita...

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Sybelllove struck! Se asorteaza perfect.Auriu cu gri se potrivesc ca nuante si sunt foarte tari si la moda.Multa Bafta!^

| Tawny27 a răspuns:

Aici intra zicala :,, Ce-i prea mult strica``. Niste cizme lungi atrag atentia asupra picioarelor. Gecuta de blanita este speciala... dar daca mai este si aurie, si leopard print deja este prea mult. Nu cred ca s-ar potrivi prea bine. Trebuie sa ai un element central al tinutei, iar restul pieselor sa se combine perfect cu principala.

| Daliana :) a răspuns:

Nu, nu merge deloc. Prea mult contrast si nu se potrivesc culorile. Incearca cu altceva happy

| NCL a răspuns:

Nu preabig grin o sa cazi in banalbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, si iti zic si de ce.
Vulgaritate, prea multa vulgaritate.
Nu poti avea intr'o tinuta mai multe puncte de interes pentru ca daca iti scoti picioarele in evidenta si sanii o sa arate urat si vei transmite un mesaj pe care poate nici nu ti'l doresti.

| Iolanda_4014 a răspuns:

Mai degraba as zice cizme negre

| Raluca4486 a răspuns:

Nu prea merge...cu geaca leopard AURIE merg cizme aurii.happy:d