| ForbiddenLove a întrebat:

Am primit de la cineva o geanta laughing...aurie si lucioasa.Credeti ca se potriveste cu palton lung si negru si cizme lungi si gri?laughing
Sau credeti ca ii geanta de "pitzi"?laughing
Please raspundeti

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Eu nu as combina ever auriu cu gri, mi se pare prea mult happy nu mi se pare ca se asorteaza, parerea mea happy Nu stiu daca geanta e de pitzi pentru ca depinde si de model, poate fi frumoasa dar nu as asorta-o cu gri big grin cu negru e ok, cu alb, rosu, maro, galben, vernil, kaki. Dar auriu cu gri...nu stiu e ca si cum ai pune aur langa argint, parca e prea mult, acum depinde si de nuanta de gri, daca e gri foarte inchis care deja da spre nagru poate sa mearga destul de bine dar daca e gri deschis nu prea e ok.

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Sincer, mai bine arde-o!

| friday a răspuns:

E de piti.

| SweetBaby98 a răspuns:

Pai drept vorbind cam da... uite:Ghetute negre cu un pic de luci daca se poate, dres gros negru, fusta mini, stramta gri, paltonul negru si o caciulita crosetata neagra.Nu crezi ca arata mai bine!?