| hau2 a întrebat:

Mi-am cumparat acum un gel autobronzant Nivea Sun Tuch si m-am dat un pic cu el sa vad cum e. au trecut cateva minute bune dar nici un rezultat cam in cat timp actioneaza? fundita

Răspuns Câştigător
| dodonika a răspuns:

Daca ai pielea alba trebuie sa te dai mai de multe ori pentru a vedea o evolutie dar daca ai tenul mai inchis ar trebui sa-si faca efectul...acum vreau si eu fundita

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 32 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti cateva ore.Asteapta pana deseara si daca nu vezi nici un rezultat mai aplica o data.aaa...si nu uita inainte de a aplica orice crema autobronzanta sau gel trebuie sa iti exfoliezi foarte bine pielea.succes!

| deea_2700 a răspuns:

Da si eu mi-am cumparat si nu-i bun de nimic...m-am dat pana acum de vreo 3 ori dar nici o schimbare