| EvelynSch a întrebat:

Mi-am cumparat de curand o husa din silicon de culoare gri pentru telefon si cum e simpla, am inceput sa ma plictisesc. Ce se intampla daca pictez pe ea? Avand cateva idei... va tine sau se va sterge/va crapa vopseaua? Voi ce idei mai aveti?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa pictezi cu oja, daca te plictisesti poti sterge cu acetona. O fosta colega facea asa. Nu ar trebui sa se crape oja.

2 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Depinde ce cariocă folosesti, dar oricum nu va dura o vesnicie

| MadaMadyMadalina2002 a răspuns:

Hm...Am încercat şi eu... Mie nu mi s-a luat, vopseaua a stat 1 lună apoi s-a crăpat. Conteză şi de telefon. Păi poţi să pui sclipici..Desigur dacă ai. happy Sper că te-am ajutat. big grin