| DenimM a întrebat:

Nu stiu ce culoare sa-mi iau husa din silicon pentru Samsung Galaxy S3. Mi-ati putea da niste idei, poze, sa se asorteze cu culoare telefonului care este blue(albastru)!
Funda

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Poti sa iei una albastra sau neagra.Dar nu iti recomand husa din silicon pentru ca in timp se largeste bagi/scoti telefonul greu din buzunar si ofera mai putina protectie fata de cele din TPU.Cauta huse din TPU pentru ca sunt mai rezistente si protejeaza mai bine

| MaTLe a răspuns:

Eu asi zice sa iti iei pe mov.

| Bellateo a răspuns:

Depinde de preferintele tale. daca vrei neaparat sa se asorteze cu telefonul, poti sa o iei albastra. telefonul meu este tot albastru si am husa roz.
cauta pe net,, huse silicon pentru S3" si acolo gasesti mai multe variante"
sper ca te-am ajutatlaughing