| DenisStan a întrebat:

Mi-am cumparat ieri o pereche de adidasi de la hervis. Daca mă duc la ei sa îmi deie o marime mai mare, îmi da?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bonul, eticheta produsului, nu i-ai deteriorat si au o marime mai mare o sa ti schimbe. Daca nu au marime mai mare ori iti dau banii inapoi, ori un bon valoric in magazinul lor, ori iti zic sa cumperi ceva pe loc de valoarea aia ^^

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca mai ai bonul ar trebui sa da.

| anamariarot a răspuns:

Da, daca ai bonul si n-ai afectat incaltamintea in vreun fel. Du-te cat mai repede, am impresia ca ti-i schimba in maximum 24 sau 48 de ore, nu stiu sigur

| FaraNumePls a răspuns:

Da, așa se întâmplă de obicei.
FUNDA?