| PartyLoll a întrebat:

Mi-am cumparat lotiunea regeneranta Gerovital cu petrol.Inca nu le-am folosit, dar a mai incercat cineva produsele astea? accelereaza cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Eu am incercat si functioneaza dar ai grija sa nu folosesti foerte mult caci eu am patit o data si aveam parul oribil(era foarte uleios si parca nu ma mai spalasem de 1 luna desi ma spalasem inainte pe cap)aplica-l doar pe la varfuri si nu foarte mult!

| PartyLoll explică (pentru GaBrYeLa18):

In cat timp a dat rezultate?

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru PartyLoll):

Da, a dat! Si sa stii ca in general petrolul ajuta foarte mult parul pentru ca mama a tot cumparat produse pentru par cu petrol care au dat rezultate! Eu mai am de la Gerovital un ser hidratant termoprotector care ajuta parul sa nu se deterioreze daca folosesti placa sau ondulatorul.Acest ser trebuie aplicat cand este parul umed dupa ce te speli pe cap.Succes!big grin

3 răspunsuri:
| IoanaLoredana a răspuns:

Sincer nu stiu daca ceva in lumea asta accelereaza cresterea parului.Parerea mea e ca sunt doar reclame.Strategie de marketing.Cand eram mica mami ma dadea pe par cu petrol diluat pentru a intari firul de par.In schimb iti pot spune pentru sanatatea parului si pentru a fi mai des tratamente naturale si nu foarte cpstisitoare.