| cristina_9458 a întrebat:

Cu ce sa fac blugi rupti, sa se vada atele dau vot la fiecare si funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai nu e greu delochee hee Tai pur si simplu blugii cu o foarfeca si apoi tragi cu mana de ate.ies sigur nu-ti fa probleme nu trebuie sa faci ceva specialhee hee Baftawinking

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Incearca cu foarfeca, apoi cu lama taie deasupra si dedesubt bucatele mici, apoi pune-i la masina de spalat.
dupa ce s-au uscat poti desface firicelele dintre taietura mare ( cu foarfeca ) si cele mici, si ti se vor face super, cum se poarta. ca in magazin

| angel_2962 a răspuns:

Poti sa dai cu o razatoare pe ei mai insistent. eu am incercat si ies supertongue

| Livia_Nazare_1992 a răspuns:

Cu o lama poti foarte usor sa-i zgarii big grin