| LoveForShania a întrebat:

Cum pot taia o pereche de blugi sa-i fac scurti, dar sa ramane atele alea acolo unde am taiat, si pe,, noii" blugi scurti sa mai fac niste taieturi?

2 răspunsuri:
| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Deci le tai si apoi ai freci cu smirghel(1 leu o bucata) vreo 5 minute si ies foarte cool, am mai facut si eu asa la multi blugi.

| maryyram09 a răspuns:

Iei un crater sau o lama si faci taieturi verticale sau orizontale ..la o distanta mica intre el si dupa iei o razatoare sau ceva cu zimti si dai peste taieturi.

happywinking