| racc a întrebat:

Mi-am cumparat un aparat de ras electric Braun 170.Este bun avand in vedere ca eu vreau sa imi dau mustata jos si este pentru prima data? Am auzit ca cu bicul nu e prea bine.Eu nu vreau sa creasca prea epede.

1 răspuns:
| WoKy a răspuns:

Deodata ce te razi cu un bic cu 3 lame, parul nu ma icreste atat de repede ca atunci cand il iei cu lama.
Eu nu vad care e diferenta intre o masina de ras si bic, pana la toata urma tot creste.
Eu ma barbieresc cu bicul si un amic de al meu cu masina, avem aceeasi varsta, si ne barbierim 1 data la saptamana, iar el are parul mult mai lung ca al meu...Deci, epic fail
Noroc!