| racc a întrebat:

Este bun aparatul de ras Braun 190? Eu vreau sa imi dau jos mustata si o dau pentru prima data?

Răspuns Câştigător
| thebeggar a răspuns:

E foarte bun, rezista excelent la uniditate, dealtfel poti sa-l cureti sub jetul de apa, iar bateria tine mult... o barba(ritate) happy

| racc explică (pentru thebeggar):

Dar Braun 170? Cum e? Care ar fi diferenta? Inafara de pret? Pe care mi l-ai recomanda? Mersi!

2 răspunsuri:
| thebeggar a răspuns:

Sincer 170-ul nu l-am probat tot ce pot sa zic e ca 190 este exact ceea ce vroiam de aceea il recomand