| racc a întrebat:

Vreau sa imi dau si eu mustata jos si este pentru prima data. Eu m-am gandit sa imi iau un aparat de ras electric dintr-acela care nu ai nevoie de spuma se da pe uscat. Dar nu stiu ce aparat sa imi cumpar. Imi recomandati ceva bun?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEl mai bine ar fi sa iti iei Philips fratele meu il are de 4 ani si inca mai merge!

| racc explică (pentru anonim_4396):

Un model ceva? Eu il dau pentru prima oara jos.Am 15 ani! Si as vrea sa creasca mai greu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru racc):

Creste mai greu dar nu gasesc model imi pare rau vezi ca este albastru! Si are doua buroane. Imi pare rau. dar n-am gasit spune-mi, ce sa fac?

| racc explică (pentru anonim_4396):

Ceva gen acesta : http://www.emag.ro/......E8CL3BBBM/ sau acesta : http://www.shopmania.ro/aparate-de-ras/p-philips-hq7330-5602521. Ma refer la capul acela care taie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru racc):

Al doilea ceva de gen ila cu capul unic nu ila cu trei chestii! Dar numai ila care taie nu tot!