| Andreutza30 a întrebat:

Mi-am cumparat un ondulator de par Sinbo SHD 7012 si as vrea sa stiu daca este bun si daca l-ati folosit si voi mi-ar placea sa aflu cateva pareri cu privire la eficienta lui.
P.S: Va intreb deoarecenu l-am incercat inca si as vrea sa aflu la ce sa ma astept

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

La 50 lei nu prea ai la ce sa te astepti.
Temperatura maxima 200 W
Indicator luminos
Incalzire rapida
Design ergonomic
Protectie impotriva supraincalzirii.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrebarea asta trebuia sa o pui inainte de a-l cumpara.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Hei!
Nu mi-am cumparat ondulator de acest tip.
Probabil ca e bun, am vazut pe net ca e destul de ieftin, iar lucrurile ieftine nu sunt chiar asa de calitate.
Nici pe net nu scriu informatii prea multe.
Pai daca e bun iti va face buclele asa cum trebuie sa iasa si vor fi mai rezistente, daca de exemplu iti faci o bucla si se lasa dupa maxim 10 minute ( se deformeaza) probabil ca nu e buna