| Adee16 a întrebat:

As vrea sa fac un scurtmetraj despre viata de liceu, am multe idei, dar mi-ar placea sa va intreb si pe voi ce v-ar placea sa vedeti intr-un filmulet de genul. Astept cat mai multe pareri si idei!

1 răspuns:
| Cocoliinoooo a răspuns:

Poy as vrea sa vad Noul care apare odata cu inceperea liceului, acomodarea cu colegii dar si profesorii si atasarea de loc. Chiar si simpla banca in care am stat 4 ani si despartirea de la sf care cu siguranta va fi una dificila [o parere ] kiss