| Elenitza13 a întrebat:

As vrea sa stiu cât de eficienta este metoda de Învățare prin fotocitire?) (nu vreau păreri ci impresii de la cei care au folosit deja asta)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La urma urmei inseamna toceala si nu va da rezultate bune, poate doar pe moment

| Jipa95 a răspuns:

Pai daca este cineva din tarisoara asta ( nu stiu daca poti sa-i numeri pe degetele de la o mana ) ti-ar putea spune. ( parere )

| SkyPilot a răspuns:

Pentru mine nu a mers bine. Mi-a luat mai mult decat invatatul traditional si cunostintele se degradeaza in timp mai repede.