| mihaella00elena a întrebat:

A folosit cineva Mibazon pentru acnee?
Eu ma confrunt cu cateva cosuri pe spate si as vrea sa incerc acest unguent.
Astept pareri de la cei care au incercat!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai importantă părere este cea a medicului dermatolog, că nu mai el este cel care poate da un diagnostic și un tratament corespunzător. Este bine dacă ai face și analize de sânge, poate fi o infecție a pielii!
Sănătate.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Coriine a răspuns:

Ha? Mibazom este total pentru altceva:O.
Eu am un perus cu care am fost la veterinar pentru ca si-a scrantit piciorusul si i-a recomandat acest zis Mibazon.
Eu am prin casa,si eu am acnee, insa pe fata, chiar de 3 ani,insa pentru acnee sa folosesc Mibazon chiar nu am auzit.
Intreaba la farmacie daca nu la dermatolog,daca este bun,insa eu iti zic ca este total pentru altceva, si daca este nu este bunwinking.
Pa, pa.

| Coriine a răspuns:

@mihaella00. Mai daca imi aduc aminte bine,am fost mai de mult la cosmetica pentru a`mi face un tratament pentru acnee,si mi-a spus ceva de o crema de la veterinar,de care a auzit de prin ziar,ar fi probabil sa fie aia, insa eu nu am folosit`o, stiu ca m`am dat maxim de 2 ori si "m`am lasat de ea" pentru ca era super uleioasa si mai avea si culoarea aia galbena asalaughing, efecte nu avea si am inceput tratament cu altceva.

| mihaella00elena explică:

Stiu ca este folosit in uz veterinar, dar am auzit ca ar fi bun si pentru acnee.chiar veterinarul de la magazin mi-a spus.

| mihaella00elena explică:

Da,cred ca era vb de mibazon.