| HellGirl_1974 a întrebat:

Mi'am decolorat varfurile si acum sunt portocalii. Daca le vopsesc blonde cu o vopsea de la L'Oreal sau ceva mai de calitate, credeti ca o sa aiba aspectu ala 'de matura'? Sau macar se prinde vopseaua blonda peste portocaliu deschis? Astept raspunsuri. dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Pai din moment ce ne spui ca ai obtinut un portocaliu cred ca, coloarea ta naturala era inchisa.depinde ce blond vrei sa obtii si cat de deschisa e culoarea pe care zici ca o ai la varfuri, daca iti aplici blondu e posibil iti iasa mai clar decat ceea ce ai acum.ca sa ma explic mai bine, culoare peste culoare nu deschide, e posibil cel mult un ton. daca vrei sa iti faci varfurile blonde cred ca ti le-ai decolorat nu? ca sa le obtii maai deschise decoloreaza-le iarasi asta functioneaza sigur.si de data asta lasa. le un pic maimult pana ce crezi tu ca ai obtint u coloarea care o vrei dar ai grija sa nu ramai fara parbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. http://sp2.ro/3178c3