| SweetGirl_4179 a întrebat:

Mi-am facut suvite blonde la coafor(am parul saten). Cum pot sa scap de ele cand incepe scoala? O prietena mi-a sugerat sa le inchid cu nuantatorul.

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Foarte buna sugestia dar dupa 3 - 4 spalari nuantatorul se duce si parul revine la culoarea initiala...repeti operatia la revenirea culorii.

| Bishop a răspuns:

Ori cu nuantatorul, ori te tunzi, pentru ca daca te-ai vopsit nu inseamna ca iti va creste parul blond laughingwinking

| anda_1885 a răspuns:

Vopsestete saten (sau tot parul blond si sp ca tia cazut vopseanua mamei in capbig grin glumeam)

| Onutzu a răspuns:

Cu foarfeca laughing

| biancabellaa a răspuns:

Este buna sugestia...

Dar zic ca ar trebui sa te duci la coafor sa iti faca acele suvite blonde, satene, ca sa nu se recunoasca ca parul a fost vopsit...

Sper sa iti fiu de folos:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca ar trebui sa mergi din nou a coafor si sa-ti vopsesti parul din nou saten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopsestete saten exact a culoarea parului tau si poate o sa iti iasa si eu am tot parul saten si am vopsit castaniu si se vede misto

| maychy a răspuns:

Tunde-te frumos si cand ajungi la scoala nu le spune ca ti-ai facut suvite... spune-le ca ai vrut sa te tunziwinking