| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un tatuaj fir cu fir semipermanent la sprancene ieri insa mi se pare foarteeee inchis fata de ce anume am cerut.
Inca nu a picat coajba, evident, insa nu stiu imi fac griji ca va arata tot asa maro inchis si chiar nu imi convine...
Cele care aveti astfel de tatuaj semipermanent ce imi puteti spune cum arata dupa ce cade coajba? Se mai estompeaza din culoare? :-s

Răspuns Câştigător
| beatrice_2158 a răspuns:

Daca l-ai facut la un salon cosmetic serios si te-a tatuat la suprafata pielii(adica nu adanc), culoarea o sa scada sigur in 5-7 zile odata cu caderea cojitelor. Si eu m-am speriat la fel ca tine. happy

| mVictoria a răspuns (pentru beatrice_2158):

E foarte frumoasa acum arata foarte dragalas, eram vaiii aproape neagraaaa si parca tot se inchidea mai tare si de aceea in ultima mea disperare am scris aici. Mersi mult :*:*

1 răspuns: