| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am făcut vreo 4 tatuaje singura cu acu și pix negru, nu ma luați cu infecții și chestii ca știu cum sa procedez, întrebarea mea este ca de ce mi se,, vindeca" după un timp și dispar? Nu ar trebui sa fie permanente?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se vede ca te pricepi daca intrebi pe aici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate nu era "cerneala" buna si speciala pentru tatuaje.

| Lukasssz a răspuns:

Troll de clasa a 6 a

| Furnicuta000 a răspuns:

Pentru ca nu intra destul de adanc in piele. Pielea are mai multe straturi, cel de la suprafata se exfoliaza si regenereaza constant si de asta se duc repede tatuajele superficiale de pe piele.

Răspuns utilizator avertizat