| Animeforlifee9921 a întrebat:

Mi-am facut wolfcut vineri,doar ca am mici probleme in legatura cu stylingul. Ma enerveaza bretonul,mi-am facut cu breton de o parte si de alta si nu imi sta cum ar trebui sa stea,mi-am luat si bigudiuri,dar degeaba,tot mi se "incovoaie" inauntru. Am un par frizzy,iar coafeza mi-a recomandat sa ii fac styling cu spuma de par,dar daca ma dau cu spuma mi se umfla de zici ca e matura,dar si daca nu ma dau,nu are volum si imi sta urat. Dupa o zi de cand ma tunsesem,imi statea asa de bine,mi se vedea si filatul,bretonul statea cum trebuie sa stea,doar ca efectul asta a disparut dintr-o data,cand parul mi se incarcase de la toata spuma si m-am trezit dimineata cu bretonul ravasit,iar de atunci tot asa sta. Tin sa mentionez ca m-am spalat pe cap dupa ce am venit de la salon,pentru ca aveam o banuiala ca poate imi statea bine de la o crema speciala cu care m-am dat in par,dar nu are cum,pentru ca cand m-am spalat va dati seama ca s-a dus acea crema.
Incercasem sa ma spal din nou pe cap acum duminica,doar ca de data asta nu mi-a mai stat bine si nu inteleg de ce. Ma gandeam la alta varianta,cum ca vineri cand m-am spalat am folosit un sampon random de la Garnier pe care il aveam in cabina,iar duminica nu l-am mai folosit, pentru ca le mai alternez si am folosit altul.
Imi e frica ca nu o sa mai am niciodata acel par fain din primele 2 zile.
Voi ce credeti? Mi-a stat bine atunci datorita acelui sampon de la Garnier sau de la crema respectiva? Cum sa ii fac stylingul ca sa imi stea la fel de bine ca atunci, daca e posibil?

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Dacă spuneți ca v ați spălat cu Garnier și v a plăcut cum v a stat parul înseamnă că șamponul acesta va ajuta.