| anonim_4396 a întrebat:

OFER FUNDA PENTRU URMATOAREA INTREBARE!
Inainte obisnuiam sa imi prind parul in coada si acum m-am tuns cum eram avum 2 veri, cu bretonul pana la nas. Dupa ce m-am tuns domnul de la frizerie m-a intrebat daca doresc sa ma dea cu wax/crema de par/gel de par la sfarsit si eu am zis da. deci efectiv dupa ce am iesit de acolo aveam parul perfect pe spate fara un firicel pe dinafara. Dupa primul dus parul normal ca este pisicos. L-am uscat, pieptanat si dupa l-am dat cu wax calumea, si imi statea parul pe spate dar nu imi statea asa fix, ba se flutura de la vant ba pica pe o parte. Nu stiu ce wax a folosit domnul dar eu folosesc gosh. Stiti cumva care e motivul? Este wax-ul prost? ce anume? Ce sa fac sa imi stea parul ca dupa tunsoare? Uitati cum imi statea dupa tuns : https://imgur.com/gallery/mIDTd Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vasile94m a răspuns:

Eu îți sugerez sa mergi la frizerie și să îl întrebi pe domnul de acolo ce fel de wax a folosit.

| Mihai3774828 a răspuns (pentru Vasile94m):

Asa m-am gandit si eu

3 răspunsuri:
| FlowInCuvinte a răspuns:

Eu iti sugerez sa te tunzi de tot. E chiar urat sa devii complexat de freza. O sa ajungi sa crezi ca esti urat atunci cand nu ai freza facuta. Esti tanar...