| IateyourCookie a întrebat:

Mi-am focut suvite cu albastru de metil. Vreau sa imi indrept parul cu placa. E vreo problema, adica ramane albastrul de metil pe placa sau mrg?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu ramane daca ti-ai uscat parul.

| cess a răspuns:

Si prietena mea si-a facut si sunt super dragute big grin nu-i nicio problema, albastrul de metil nu se ia pe placa, nici pe haine. iti ramane in par si se ia odata cu spalarile pe cap. stai fara grija :*

| alintushka_9134 a răspuns:

Nu ti face griji ca nu ramine nimic poti sa iti indrepti parul linistita...