| Nikoawwrr a întrebat:

Heii! Vreau sa-mi fac niste suvite cu albastru de metil, stiti cumva daca afecteaza cu ceva parul? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Nu-ti afecteaza deloc parul happy si stiu asta pentru ca si eu mi-am facut suvitebig grin:*.

| Nikoawwrr explică (pentru Kristinukk):

Mersi mult, mi-am facut si eu, iar coaforita mi-a spus ca nu are de ce sa-mi afecteze parul deoarece se foloseste si in medicina si nu are substante toxice (prea multe). :* laughing

| Kristinukk a răspuns (pentru Nikoawwrr):

winking nu ai pentru ce sa-mi multumesti, placerea a fost de partea mea happy:* si iti multumesc pentru fundita blushing

4 răspunsuri:
| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Il afecteaza, ca o sa ti se usuce si o sa arata ca naiba. Mai bine fa-ti cu o vopsea, ca e mai buna aia... Desi nu e recomandat sa-ti faci, pentru ca iti strici parul. Funda? happy

| LolaKiss a răspuns:

Nu afecteaza parul.