| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Daca imi fac suvite cu albastru de metil imi afecteaza cu ceva parul?

Răspuns Câştigător
| LifeEndsWithADream a răspuns:

Nu, dar ai grija pentru ca pateaza foarte tare. Daca iti faci, nu iti fa suvite care sunt foarte aproape de fata sau piele, nicidecum in breton (daca ai). Seara cand dormi, sa pui un prosop pe perne, nu purta haine albe sau deschise la culoare, nu iti baga mana in par pentru ca te vei face toata albastra. De aratat arata foarte bine, numai ca pateazaaa. Si ai grija sa nu te prinda ploaia. laughing nu vrei sa stii ce ti se intampla atunci laughing Din pacate, se duce dupa 1-2 (max. 3) spalari. Si cand te speli pe par, fa asta separat, m nu impreuna cu baie/dus pantru ca apa se face foarte albastra si iti pateaza si pielea. Have fun! happy

9 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| hanzelik a răspuns:

Nu pentru ca si eu mi-am facut si roz si mov si nu se intampla nimic

| soffie a răspuns:

Nu:* dar hainele da laughing

| someonelikeu a răspuns:

Dupa nu mai poti sa ti scoti culoarea in caz ca vrei sa te vopsesti

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru someonelikeu):

Nu ma vopsesc ..imi fac doar o suvita.

| laurux2000 a răspuns:

Nu ti-l afecteaza deloc, doar ca odata ce il speli, parul devine verde... Experienta personala laughing

| JustPlayy a răspuns:

Nu

| Kamiii a răspuns:

Nu afectează, dar trebuie să ai grijă să nu te pătezi! : D Baftă.