| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat niste blugi noi care au sclipici pe ei. i-am spalat d evreo 2 ori fara sai fi purtat dar na iesit sclipiciu si tare as vrea sa scap de acel sclipici...cum pot sa scap de el va rog frumos?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Incearca cu un aparat de ras sa razi suprafata blugilor, asa incat sa agati sclipiciul, nu si materialul.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Paris a răspuns:

Ai grija sa nu aiba o tesatura din aceea sclipicioasa in ei. Am si eu unii asa, indiferent cat i-am spalat, sunt intacti. Au firicele din alea aurii, zici ca sunt Nicoleta Guta cand ii port

| Sara a răspuns:

Incearca cu big-ul, gilette, finut de tot. Stii de obicei ce ne place se termina repede, si acum si tu. vrei sa scapi de acel sclipici si el chiar nu vrea sa se stearga!